Château Gbeľany je miesto, kde história siaha do polovice 18. storočia. Hotel je situovaný v zrekonštruovanom barokovom kaštieli uprostred nádherného anglického parku.

Komfortné ubytovanie blízko Terchovej s celkovou kapacitou 90 lôžok. Historická časť kaštieľa ponúka honosné ubytovacie priestory, kde sa jemne dopĺňa historizujúci a moderný dizajn. Izby v podkroví sú zariadené v jednoduchých líniách v prírodnom vyhotovení. Spoločným znakom izieb v novej prístavbe sú veľkoryso riešené loggie s výhľadom do parku.

Reštaurácia BELENE

Návšteva reštaurácie BELENE je skutočným kulinárskym zážitkom. Chutné špeciality slovenskej aj medzinárodnej kuchyne podávané v príjemnom prostredí s výhľadom do nádvoria kaštieľa a do parku. K chutnému jedlu a výnimočnému prostrediu patrí samozrejme profesionálna obsluha, ktorá vás obslúži aj na terase. Názov reštaurácie pochádza z prvého zachovaného názvu poddanskej obce Gbeľany VILLA BELENE z roku 1434.

Wellness

Uvoľnite sa a doprajte si osviežujúce procedúry, vyskúšajte niektorú z piatich druhov sáun a na záver oddychujte v relaxačnej miestnosti alebo vo vírivke s nádherným výhľadom do anglického parku. Cieľom je vytvoriť pre ubytovaných i neubytovaných hostí príjemnú atmosféru v priestore plnom pokoja, vôní a relaxačnej hudby.

Kontakt:

www.chateaugbelany.com

ZDIEĽAJTE NÁS