bankovka mala fatra mV Turistickom centre v Terchovej si môžete od 30.11.2019 zakúpiť nový suvenír.

film jesen zazriva mPozrite si video so zábermi z tohtoročnej jesene v Zázrivej.

vystava vytvorene na slovensku mPozývame vás na výstavu, ktorá bude prebiehať od 22.11. 2019 do 31.1.2020 v Oravskej galérii v Dolnom Kubíne.

silvester 2019 mNa tohtoročného silvestra vás pozývame do Château Gbeľany.

zlta znacka vratnaOd 26. 06. 2019 je do odvolania uzatvorený žltý turistický chodník od Chata Vrátna - Chata na Grúni z dôvodu ťažby dreva.

mala fatra rozsutec terchova turisticka sezonaOd 16.6.2019 budú chodníky v Národnom parku Malá Fatra opäť otvorené. Tie boli z dôvodu ochrany prírody sa v období od 1. marca do 15. júna uzatvorené. Opäť môžete navštevovať aj tieto obľúbené turistické trasy.

prevadzka lanovky chleb - snilovske sedloDo Snilovského sedla vás vyvezie obľúbená 8-miestna kabínková lanovka (KLD Chleb).

lezecka stena bela mJedna z najvyšších lezeckých stien na Slovensku sa nachádza priamo v hoteli Village Resort Hanuliak v dedinke Belá v Malej Fatre pri Terchovej.

eurobankovka suvernir terchova mOriginálny suvenír si môžete zakúpiť od 1.2.2019.

safran jar mala fatra Jarná uzávera turistických chodníkov v Národnom parku Malá Fatra bola ukončená, návštevníci už môžu absolvovať aj trasy, na ktoré sa počas jari vzťahovala sezónna uzávera.