cyklotrasa terchova mostMá viac ako 23 kilometrov a spája Žilinu a Terchovú. Unikátna cyklomagistrála Terchovská dolina slúži všetkým milovníkom cyklistiky a cykloturistiky.

terchova kolobezky pozicovnaKolobežky si môžete požičať v Turistickom centre Terchová a v Turisticko-informačnej chalúpke pod sobou Jánošíka.

turistika mala fatra1aPre návštevníkov národného parku Malá Fatra máme dobré správy. Jarná uzávera chodníkov sa skončila.

safran jar mala fatra Jarná uzávera turistických chodníkov v Národnom parku Malá Fatra prebieha každý rok. Prosíme návštevníkov aby akceptovali tieto uzávery, keďže môžu absolvovať aj iné trasy, na ktoré sa počas jari nevzťahuje sezónna uzávera.

vratna lanovka m KLD Chleb od 1.6.2023 v dennej prevádzke. Prevádzková doba v pondelok - piatok od 9:00 do 16:30 hod. (každú celú hodinu) a sobota- nedeľa od 08:30 do 17:00 hod. (v závislosti od poveternostných podmienok).

chata pod chlebom1m

Chata pod Chlebom je po avizovanej rekonštrukcii už otvorená.

fatra m

V dnešných dňoch je to takmer celý deň o práci, no počas cesty z práce domov, ako aj vo vlastnej domácnosti, to je o premýšľaní o práci. Občas si preto musí človek od toho všetkého oddýchnuť, a kde ak nie v prírode?

zlta znacka vratnaNeprehliadnite: od septembra je uzatvorený žltý turistický chodník na Poludňový Grúň z Chaty pod Grúňom.

terchovsky vlacik 2022Terchovský vláčik jazdí počas jesene v sobotu a nedeľu. Pozrite si rozpis jázd.

predaj bankovky terchova mV Turistickom centre Terchová môžete kúpiť 0 € bankovky s rôznymi motívmi.

nohavice2Výber tých správnych dámskych lyžiarskych nohavíc sa nejednému z nás môže zdať komplikovaným.

janosikov dom 2021 mJánošíkov dom v Terchovej je otvorený denne od 10:00 do 16:00.

mala fatra turisticka mapa mJeden z najnavštevovanejších národných parkov sa dočká svojej aktualizovanej turistickej mapy.

turistika mala fatra1

Prečítajte si zopár našich tipov, na čo si pri turistike dávať najväčší pozor.

turistika mala fatra

Tešíte sa na dovolenku, ale zároveň máte stres, že si doma niečo zabudnete, alebo že si ju neužijete? Nemajte obavy!