Po náročnej turistike si poďte oddýchnuť do Village resortu Hanuliak nachádzajúcom sa v blízkosti Terchovej.

V obci Belá, ktorá hraničí s Terchovou, nájdete miesto, kde si môžete dopriať luxusný wellness a spa. V resorte uprostred krásneho prostredia Malej Fatry máte k dispozícii plavecký bazén, vírivku, sauny a niekoľko typov masáží a zábalov.

4-hviezdičkový resort Hanuliak má 33 hotelových izieb a 14 bytových apartmánov s kuchyňou. Hotelová reštaurácia pre vás počas pobytu pripraví jedlá medzinárodnej aj domácej kuchyne. V resorte sa zabavia aj deti, a to v detskom kútiku, detskom bazéne, prípadne si môžu odskúšať lezeckú stenu.

resort hanuliak terchova 3

Wellness a spa
Vyberte si spomedzi fínskej, kryo alebo parnej aróma sauny. Bazén s rozmermi 15 x 6 metrov je okrem tryskov vybavený masážnymi ležadlami a vodným chrličom.

Masáže a procedúry
Klasická, arómová alebo relaxačna masáž či ďalšie typy procedúr vám poslúžia na regeneráciu tela.

Centrum krásy
Centrum má v ponuke netypické špecializované procedúry, akými sú lymfodrenáž, estetická rázová vlna alebo oxygenoterapia. Významne môžu pomôcť vášmu zdraviu a imunite.

Aktivity
V resorte je niekoľko možností ako si zacvičiť - môžete využiť fitness centrum alebo si vyskúšať aqua aerobic. Obľúbenou je aj 13,5 metrová lezecká stena patriaca medzi najvyššie na Slovensku. Obsahuje až 18 lezeckých línii, pre detských návštevníkov sú prichystané 4 línie.

Pobytové balíky
Resort má v ponuke viaceré pobytové balíky - môžete si vybrať pobyt zameraný špeciálne na cvičenie jogy alebo pobyt, kde je možné absolvovať skrášľujúce procedúry.

Kontakt:

www.resorthanuliak.sk

ZDIEĽAJTE NÁS