Horský hotel Havrania v Zázrivej sa nachádza v typickej rázovitej oravskej dedine, ktorá priamo susedí s Terchovou.

Hotel poskytuje ubytovanie v krásnom prostredí malofatranskej prírody.

Ubytovanie ponúka v 17 izbách typu Štandard, Superior, Junior Suite a De Luxe. Príjemné ubytovanie umocňuje jedinečný výhľad na Veľký Rozsutec, ktorý je dominantou Malej Fatry.

V hoteli sa nachádza reštaurácia, kde môžete ochutnať tradičné aj moderné špeciality. Bohatá ponuka jedál je pripravovaná vždy z kvalitných a čerstvých surovín.

Hotel má k dispozícií dve konferenčné miestnosti, ktoré sú vybavené modernou počítačovou, projekčnou a zvukovou technikou.

havrania orava zazriva wellness Súčasťou hotela Havrania je aj wellness, kde si môžete oddýchnuť a načerpať nové sily. Hotel ponúka množstvo procedúr ako sú relaxačné masáže, príjemná hrejivá voda v krytom bazéne či sauna.

V areáli hotela sa nachádza altán v štýle drevenice s ohniskom a posedením. Hosťom je k dispozícií posilňovňa s vybavením, tenisový kurt a horské bicykle, ktoré môžete využiť pri potulkách krásnou okolitou prírodou. V zimnom období je v blízkosti hotela viacero lyžiarskych stredísk, ktoré sú vhodne pre začiatočníkov ale aj skúsených lyžiarov.

Kontakt:

www.hotelhavrania.sk