zilinsky kraj turistika 005

Krajská organizácia cestovného ruchu Žilinský turistický kraj pripravila celoslovenskú súťaž, ktorá nesie názov Spoznaj kraj. Jej cieľom je previesť turistov po všetkých piatich regiónoch kraja a spoznať zaujímavé miesta, akými sú kultúrne inštitúcie, zábavné subjekty, prírodné pamiatky či kúpele. Odmenou za navštívenie týchto miest môžu byť hodnotné ceny.


Ako sa dá vyhrať?

  • Zapojiť sa môžete ak máte viac ako 18 rokov, korešpondenčnú adresu na území Slovenskej republiky, navštívite aspoň 15 miest zo zoznamu na súťažnej karte a získate pečiatku. Pečiatka sa dá získať na 47 miestach v Žilinskom kraji zakúpením vstupného. Hracie karty sú k dispozícií v turistických informačných kanceláriách, v pokladniach kultúrnych zariadení, kúpeľoch a akvaparkoch. Záujemcovia si ju môžu vytlačiť aj zo stránky www.spoznajkraj.sk, kde sú aj ďalšie informácie o súťaži. Súťaž trvá od 1.7.2020 do 30.9.2020.


Čo môžem vyhrať?

  • Vyhrať môžete napr. elektrobicykel, horský bicykel, rôzne víkendové pobyty, vstupy do aquaparkov či skipasy na zimu v Žilinskom kraji. Celkový počet cien je 20. Viac o súťaži >>

Ceny do súťaže venovali partneri KUBICASPORT, Spa Aphrodite Rajecké Teplice, TESCO, Kúpele Lúčky, Chaty Terchová, RYBA Žilina, Snowparadise Veľká Rača Oščadnica, Tatralandia, Kinekus, Pepsi, Kubínska hoľa, Omnitrade, Hotel Boboty***, AquaRelax Dolný Kubín a Teambuilding Terchová.

Neváhajte a zapojte sa!

ZDIEĽAJTE NÁS