lezecka stena bela mJedna z najvyšších lezeckých stien na Slovensku sa nachádza priamo v hoteli Village Resort Hanuliak v dedinke Belá v Malej Fatre pri Terchovej.

Luxusný dizajn interiéru, profesionálna výstroj značky Ocun a vyškolení inštruktori, sú zárukou toho pravého adrenalínového zážitku počas vášho pobytu, alebo firemnej akcie.
Rôzne úrovne lezeckých línií potešia od tých najjednoduchších hlavne deti a začiatočníkov, rovnako ako tie najzložitejšie profesionálov. Počas vášho teambuildingu sa zoznámite s výstrojou, s technikou lezenia, osvojíte si komunikáciu na stene počas lezenia, naučíte sa základy viazania uzlov a po základnom výcviku, sa z vás stane sebavedomý lezec, hodný individuálneho lezenia.

Lezecké steny v okolí Terchovej >>

V programoch pre najmenších sa zábavnou formou deti z materských a základných škôl zúčastňujú lezeckých kurzov, kde sa počas špeciálnych hier naučia všetko o správaní sa na umelej lezeckej stene. Lezenie na lezeckej stene má okrem zábavnej zložky a aj význam z hľadiska zdravotného. Lezenie má priaznivý vplyv na silový rozvoj a koaktiváciu posturálneho svalstva, možno ho odporučiť ako prevenciu svalových disbalancií a bolestí chrbtice. Potenciál jeho využitia je aj v rehabilitácii poúrazových stavov dolných končatín.

Lezenie je naozaj vhodné pre každého z vás, preto sa už teraz tešíme na vašu návštevu.

 

ZDIEĽAJTE NÁS